...

...

...

...

درب های اتوماتیک شیشه ای

فروش، سرویس، خدمات

  • مشاوره، فروش و طراحی، تولید و اجرای کلیه درب های اتوماتیک شیشه ا ی در ابعاد و اندازه های استاندارد و اختصاصی در کوتاه ترین زمان با بالا ترین کیفیت
  • سرویس و خدمات ۲۴ ساعته
  • تعمیر و نگهداری کلیه سیستم ها
2-1

درباره درب های اتوماتیک شیشه ای

این نوع درب ها، از پرکاربرد ترین درب های اتوماتیک در ایران می باشد که برای سهولت در تردد، امنیت و زیبایی در اکثر ساختمان های اداری، تجاری، فروشگاه ها، بانک ها و اماکن پر تردد استفاده می گردد.

از مزایای این درب ها:

می توان به جلوگیری از ائتلاف انرژی، تسریع رفت و آمد و کنترل تردد افراد اشاره کرد. سیستم این درب ها به گونه ای طراحی شده است که به شکل قابل ملاحظه ای در بهینه سازی مصرف انرژی مفید می باشند. همچنین بی صدا بودن کارکرد این درب ها، سبب به وجود آمدن محیطی آرام در فضای داخلی، محل کار یا سکونت شما می گردد.

درب نیم گرد یا تمام گرد

گرد

درب اتوماتیک نیم گرد یا تمام گرد

درب اتوماتیک نیم گرد دارای شیشه های منحنی جهت زیبایی ساختمان و مکان هایی که ورود و خروج آن دایره ای شکل می باشد و قابل طراحی با دو ورودی است، درب های کرو یا همان نیم گرد در تمامی مکان ها قابل نصب می باشد.  استفاده از این نوع درب ها گزینه مناسبی برای مکان هایی نظیر هتل ها، مجتمع های تجاری و اداری، مکان های گردشگری و ... می باشد.

از لحاظ ظاهری این نوع درب ها می توانند نیم دایره، دایره کامل و یا حتی منحنی هایی که با ساختار نمای ساختمان، بطور هماهنگ طراحی و در محل نصب گردند.

درب شیشه ای کشویی/ اسلایدینگ

2

درب های اتوماتیک کشویی/ اسلایدینگ

استفاده از درب های اتوماتیک در مکان های مختلف، همچون فرودگاه ها، ادارات، مراکز خرید، بانک ها و ورودی انواع ساختمان ها رواج بسیاری یافته است. درب اتوماتیک اسلایدینگ به صورت تک لنگه یا دولنگه با انواع فریم باریک و پهن و انواع سیستم های فعال کننده ( اپراتور شیشه برقی) قابل ارائه می باشند. درب های کشویی ساده متداول ترین نوع درب اتوماتیک شیشه ای می باشد که اپراتور (قسمت اصلی درب) در بالای دهانه قرار می گیرد. این نوع درب ها عمدتا به اندازه نیمی از فضای ورودی شما، بازشو خواهند داشت. البته در شرایطی که لنگه های متحرک بر روی دیوار طرفین درب حرکت کنند، قابلیت باز شدن تمامی عرض دهانه فراهم خواهد بود.

درب های اتوماتیک شیشه ای/ اسلایدینگ، در دو نوع با فریم و بدون فریم عرضه می گردد.

 

درب شیشه ای تلسکوپی

تلسکوپی

درب های اتوماتیک تلسکوپی

درب اتوماتیک تلسکوپی از جمله درب های اتوماتیک است که بخاطر قابلیت آن در ایجاد ورودی و عرض بازشو بیشتر در یک دهانه، مورد توجه بسیاری از پیمانکاران، مهندسان طراح و طراحان داخلی می باشد. یک درب اتوماتیک تلسکوپی، به طور معمول و در حالت عادی دارای ۶ لنگه یا به اصطلاح ۶ لت می باشد که ۴ لنگه آن به صورت متحرک و ۲ لنگه آن به صورت ثابت خواهد بود. می توان گفت این مدل از درب های اتوماتیک حدود ۸۰ درصد عرض دهانه را بازشو خواهند داشت.

نوع دیگر این مدل درب، درب اتوماتیک تلسکوپی یکطرفه می باشد که دارای ۳ لنگه می باشد که ۲ لنگه متحرک و ۱ لنگه ثابت دارد.

درب شیشه ای گردان/ پروانه ای

پروانه ای

درب اتوماتیک گردان/ پروانه ای

اپراتور درب شیشه ای گردان از لحاظ عملکرد به گونه ای طراحی شده است که درب همیشه بسته و همیشه باز است. با استفاده از این نوع درب های اتوماتیک امکان ورود و خروج همزمان افراد بدون برخورد مستقیم امکان پذیر است و از برخورد به یکدیگر جلوگیری می کند. این درب ها در چندین مدل ۲ باله، ۳ باله و ۴ باله طراحی می شوند. استفاده از این نوع درب های اتوماتیک برای اماکنی که اختلاف دمای داخل و خارج مجموعه زیاد است توصیه می گردد و یکی از زیبا ترین و شیک ترین نوع درب های اتوماتیک می باشد.

درب شیشه ای سوئینگ/ لولایی

سوئینگ

درب اتوماتیک سوئینگ/ لولایی

درب های اتوماتیک سوئینگ دارای مدل های مختلفی مانند اتوماتیک و نیمه اتوماتیک و پاور اسیست(مصرف انرژی بسیار کم) می باشند. اپراتور تمام اتوماتیک سوئینگ یا لولایی بدون محدودیت نصب بر روی تمامی درب های لولایی نقش خوبی ایفا می کند، و بدون محدودیت تردد می باشد. این اپراتور، مکانیزمی بسیار نزدیک به آرام بندها دارد ولی اپراتور تمام اتوماتیک سوئینگ همانند تمامی درب های اوماتیک، با برق کار می کند و دارای چشمی، موتور،مرکز کنترل، قفل الکترومکانیکال و بازوی متحرک می باشد.

درب شیشه ای فولدینگ/ تاشو

فولدینگ

درب اتوماتیک فولدینگ/ تاشو

اپراتور درب اتوماتیک فولدینگ در مکان هایی با عرض کم نصب می گردد که به هیچ عنوان از مدل اپراتور های درب های اتوماتیک دیگر نمی توان استفاده کرد.

بطور خلاصه اپراتور درب اتوماتیک سوئینگ تقریبا ۹۰ درصد دهانه را بازشو می دهد.

درب شیشه ای منشوری/ زاویه دار

22

درب اتوماتیک منشوری/ زاویه دار

این مکانیزم جهت اتوماسیون ورودی های زاویه دار و یا درب هایی که در کنج ساختمان تعبیه شده اند کاربرد دارد و به صورت کشویی در مسیر زاویه دار با تعیین درجه بین دو لنگه متحرک عمل می نماید و از لحاظ معماری این سیستم ظاهر زیبایی ارائه می دهد.

قطعات و لوازم

سیستم درب کشویی

...

coming-soon-png-i5

به زودی

...

coming-soon-png-i5

به زودی

...

جهت تماس یا سفارش
۰۹۳۶۲۶۵۰۴۸۲
حیدری

۹ صبح الی ۶ عصر

اهداف ما

طراحی، فروش و اجرای سیستم های تردد اتوماتیک

با بهترین و جدیدترین محصولات مطرح بازار

© درب های مثبت